top of page

ПРО NERD AGENCY

coffee.png

МИ АГЕНТСТВО ЛІЦЕНЗУВАННЯ БРЕНДІВ

Ми поєднуємо бренди та споживчі товари.

Таким чином, споживачі отримують емоції від продукту, виробники мають вищі продажі, а правовласники отримують додатковий прибуток. Крім того, ми надаємо послуги з селебриті-маркетингу.

ЧАСТИНА ГРУПИ FILM.UA

Однієї з найбільших медіа-груп у Східній Європі. FILM.UA Group складається з понад 30 компаній, які охоплюють виробництво та дистрибуцію контенту, бродкастинг, медіа аналіз, профільні заходи тощо. Наша група співпрацює з Netflix, Amazon, Disney, Spin Master та іншими мейджорами.​

nerd_bl_filmua_en.png
ticket.png

Ми пишаємося тим, що є частиною міжнародної організації з ліцензування брендів. Це потужна спільнота, що допомагає працювати максимально ефективно.

ЧЛЕН LICENSING INTERNATIONAL

ПРАВОВЛАСНИКАМ

Ми допоможемо монетизувати ваш ліцензійний бренд. Ми цілеспрямовані та орієнтовані на результат. Наші основні ринки – Україна, країни Східної та Центральної Європи та деякі країни СНД. Ми дбаємо про бренди, які представляємо і підбираємо найкращих ліцензіатів в категоріях.

nerd_bl_brands_en.png
milk.png

ВИРОБНИКАМ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ

Відомі персонажі, айдентика з мультфільмів, серіалів, кіно, спорту чи просто іконічних брендів може з’явитися на вашій продукції чи в її рекламі. Таким чином ви приваблюєте фанатів даного бренду і отримуєте його популярність. Ваш товар стає більш бажаним і продажі зростають. Для цього необхідно звернутися до нас, ми підберемо найкращий бренд для вашої цільової аудиторії і допоможемо реалізувати проєкт на всіх його стадіях.

ДЕЯКІ З НАШИХ ЛІЦЕНЗІАТІВ

Partners_Logo.png
bottom of page